Reiki Seznam
 Vyhledávání mistra podle
 Druhu Reiki / Kraje / okresu
 Kraje (úvodní stránka)
 Okresu
 Města
 Příjmení
 Popisu
 Tradiční Reiki - Západní styl
 Tradiční - Komyo Reiki Kai
 Odkazy
 Stránky o Reiki
 Kalendáře
 Přednášky o Reiki / srazíky
 Reiki kluby
 Reiki kluby v celé ČR
 Reiki kluby v kraji
 Reiki kluby v okresu
 Reiki kluby ve městě
 Diskuzní fórum
 Reikiwebík
 Reklama
Místo pro vaši tématickou reklamu
Statistiky pro Reiki Seznam

Návštevní kniha

linka  Autor: DAISY ISRAELA
Vloženo: 13.9.2019 03:34:03  
Předmět: REIKI TERORISMUS

REIKI mistři Pavlína Charouzková bytovky 293 Veltuby a Bronislav Kozák, Na Vyhlídce 286/5, 779 00 Olomouc reiki mistři tvrdí o mně že jsem blázen poslal jsem jim dukazy že reiki blokuje detektor lži a ovlivnuje puls srdce a to i na dálku Bronislav Kozák a Pavlína Charouzková tvrdí že reiki nejde zneužít teroristy proč pavlína charouzková a Bronislav Kozák zatajují že REIKI lečení ohrožuje národní bezpečnost pavlína charouzková a Bronislav Kozák a dalších 125 reiki mistru v čr moc dobře vedí že REIKI bylo infiltrováno teroristy každej reiki mistr vý že reiki ovlivnuje tlak a tep srdce proč to všichni reiki mistři zatajujou napsal jsem všem 125 reiki mistrum v čr at podstoupí test na detektoru lži a přihlásila se pouze jedna paní která chtěla podstoupit detektor lži ostatní reiki mistři v čr na detektor lži nechtějí jit proč se reiki mistři bojej detektoru lži reiki mistři se bojej že se ukáže pravda o reiki léčení reiki mistrum jde jenom o peníze a nevadí jim že učej teroristy REIKI proč reiki mistři nepřiznaj že reiki ohrožuje národní bezpečnost vyzval jsem všechny reiki mistry v čr aby odsoudily REIKI palestine a bojovaly proti terorismu teroristi si nezasloužej reiki léčení ale reiki mistři jsou kurvy prodejný a jde jim jenou o peníze je to nemorální posílat a prodávat REIKI TERORISTUM a učit teroristy reiki léčení proč česká republika nezakáže reiki lečení jako saudská arabie reiki mistři říkaj a učej lidi že jde vymazat karma takže terorista z palestiny zabije nevinné israelské civilisty a pak mu bude reiki mistr tvdit že to je v pořádku že mu karmu vymaže že jemu vše odpušteno reiki mistři podporujou teroristy každej kdo zaplatí reiki mistrovy tak reiki mistr mu vymaže zlou karmu a teroristovy je odpuštěno nikdo z českých reiki misru v čř toto počínaní neodsoudil jde jim jenom o peníze a skrytě podporujou terorismus reiki mistři jsou psychicky narušený hovada posedlý svým EGEM a penezi konec hlášeni

  Autor: saxa
Vloženo: 13.3.2015 17:57:16  

Děkuji za myšlenku vytvořit stránky.Ve smíru mír přeji v těchto dnech co nejsrdečněji vo vsjem míre(celé planetě Zemi)

  Autor: Limacool
Vloženo: 5.1.2013 19:22:56  

Dobrý den, rád bych se zeptal jak funguje zasvěcení na dálku? Děkuji Limacool

  Autor: Broněk
Vloženo: 15.12.2012 19:34:01  

Svatavo, děkuji ti za přání. Tobě i tvým blízkým přeji také pohodové Vánoce a vše nej novém roce.

  Autor: Svatava
Vloženo: 15.12.2012 16:06:10  

Milý Broňku, přeji Tobě i Tvé rodině krásné Vánoce a mnoho štěstí a úspěchů ve Tvé práci v Novém roce.

  Autor: Svatava
Vloženo: 26.2.2012 14:12:26  

Ahoj Broňku, děkuji za tvoje stránky, moc se mi líbí a držím ti palce ve všech činnostech, které děláš.

  Autor: Kateřina
Vloženo: 13.12.2011 13:17:00  

Dobrý den, doporučíte mi dobrého mistra REIKI z Liberec? Děkuji

  Autor: Broněk
Vloženo: 25.10.2011 13:23:00  

Dobrý den lékaři,
děkuji Vám za Váš podnětný názor.

On taky není lékař jako lékař, reikista jako reikista nebo esoterik jako esoterik. (myšleno bez urážky, jen základě osobních faktů).

…naléhavé psychické problémy….
Ano to je pravda - to se může stát u osob, které před "zasvěcením" zatají svůj skutečný zdravotní stav (např. psychické problémy, silné deprese), nebo se vůbec Reiki mistr na zdravotní stav vůbec neptá.

Další možností je, že při Reiki terapii "nezkušený reikista" dává energii jen tak (ona si najde své místo), pak může nastat v těle jakýsi "energetický přetlak", který může způsobit různé dočasné lehké zdravotní problémy - bohužel tento jev se vyskytuje. Osobně lidi učím, aby než něco začnou dělat, je dobré aby věděli, kde je problém co ho způsobuje. Vždy je samozřejmě dobré mít součinnost lékař-esoterik (medicína i esoterika není bohužel všemocná). Na fyzično je třeba hlavně působit fyzicky (byliny, vitamíny, léky, atd.), na psychiku energeticky (rozkrýt příčinu problému). Např. při akutní angíně jsou potřeba ATB + energie, pak je léčba a zotavení rychlé a účinné. Jen energií zcela určitě bakterie nezničím.

……..zahrávání s démony nedoporučoval
To mne překvapuje, že jako lékař věříte na démony - medicína tento fenomén přece popírá. Nehledě nějaké ezoterické energie.

…….. démon možná ukáže na začátku vlídnou tvář
Ano, v tomto máte 100% pravdu, ale Reiki není démon, je to "jen energie", která velice dobře posiluje organismus. Co může škodit je, když chce někdo jiného za každou cenu vyléčit, prosadit si své léčitelské ego, předávat lidem různé neověřené "babské recepty", zavrhuje alopatii, apod.

Pokud by jste tyto věci chtěl probrat hlouběji, můžete mi zavolat, kontakt najdete v pravém Menu - Provozovatel webu.

  Autor: lékař
Vloženo: 25.10.2011 00:11:14  

Jsem lékař. Bohužel nemám s reiki příliš dobré zkušenosti. Již několikrát se mi stalo, že osoby na kterých bylo prováděno reiki nebo se nechali "zavést" do reiki / schválně nemluvím o zasvěcení, svatost je totiž někde úplně jinde/ měly naléhavé psychické problémy. Tíhu na hrudi, jako by na nich " někdo seděl" , deprese, úzkosti, až zěžké panické ataky. Stalo se to již několikrát, osobně bych si zahrávání s démony nedoporučoval. Vono démon možná ukáže na začátku vlídnou tvář, přesvědčuje nás jak je dobrý, jak chce pomáhat....ale....kdo ví co je za tou maskou doopravdy ???

  Autor: Martina
Vloženo: 21.7.2011 19:26:40  

Broňku děkuji za tvé zkušenosti. Mě najednou začala bolet ploska nohy a vypadá to na výrůstky..snad se s tím poperu.

  Autor: Broněk
Vloženo: 20.7.2011 18:43:22  

Ahoj Martino, já měl bezprostředně po zasvěcení "tíhu na prsou", do týdne se to samo uvolnilo (asi se odvalil nějaký blok).

  Autor: Martina
Vloženo: 20.7.2011 17:00:16  

Ahoj, jsem zasvědcena 16den do Reiki 1.stupně dá se říct, že jsem na začátku, ale krásně cítím proudit energii a učím se s ní pracovat. Jenom se chci zeptat, když vzpomenete na své začátky měli jste také najednou nějaké zdravotní problémy? Myslím, že to budou nějaké bloky, které mi Reiki pomáhá odstraňovat.

  Autor: Broněk
Vloženo: 3.4.2011 12:36:00  

Květko, toho "pravého" poznáte nejlépe podle vaší intuice (pocitu). Jistě nebude na škodu, když si zajdete na nějaké přednášky, nebo pokud si vyberete nějakého mistra, tak mu zavolat a zeptat se ho na pár otázek co vás zajímá.

  Autor: květka
Vloženo: 2.4.2011 20:45:19  

Dobrý večer, chtěla bych podstoupit zasvěcení 1 stupně, bydlím v Brně na internetu jsem si našla různé učitele, jak mám poznat toho pravého pro mě? Mám zajít na nějaké přednášky a do klubů? Máte někdo dobré zkušenosti?

  Autor: Mitrayàmini
Vloženo: 11.3.2011 21:47:25  

Butuno, Nemejte strach z "demonu" atd...V duchovnim pojmu demoni jsou v kazdem z nas:pycha,jesitnost,zavist,zloba atd...A tech je treba se postupne zbavit a to vyzaduje kazdodenni usili a bdelost.Nase srdce je podobne lampe kterou je potreba cistit aby plamynek lasky mohl svitit.A reiki je leceni laskou.

  Autor: jirala
Vloženo: 6.2.2011 19:37:37  

Odpověď pro BUTUNA. Maš pravdu, zatimco zde ,,na zemi" v hmotném světě panuje relativní mít, tam nahoře probíhá neustálí boj mezi dobrem a zlem, mezi bohem a ďáblem, ale tohle vše je jen křesťanská terninologie. Existuje jen JIN a JANG a oboji je bůh. Mi jako lidé však se musíme držet uprostřed těchto dvou sil, tam je naše místo, pokud se vychýlíme příliš k bohu, je to pro nás stejně špatné jako na druhou stranu do hrubšího světa. Naše společnost je ale stále příliš hrubá a tak přeji šťastnou cestu při zjemňovánín s Reiki

  Autor: Anna
Vloženo: 20.10.2010 14:55:35  

Odpověď BUTUNA Pracuji s reiki každý den, je to cesta, kterou jsem si vybrala a jsem s ní velmi spokojená. Po zasvěcení do R II a pak i do R III, se sily temna pokoušejí přetáhnout zpět každého, kdo jim uniknul. Pokud budeš mít pocit, že tě kontaktuje negatívní energie (sily temna, zlo...říkej tomu jak chceš) odpověz mu (nahlas, v mysli..) "já už jsem si vybrala cestu, je to cesta lásky, dobra a svobody je to cesta reiki." Stane se ti, že se to bude několikrát opakovat, ale když potlačíš strach a pevně pokaždé odpovíš, že už si se rozhodla, dají ti pokoj. Hodně štěstí Ti přeje Anna z Nového Strašecí.

  Autor: arohoj
Vloženo: 22.2.2010 17:15:25  

Díky.že každý člověk může mít reiki.Reiki má hlubokou filozofickou hodnotu v síle a radosti srd-ce,štěstí,míru v sobě.S reiki poznávám v sobě milující svě-twlnou bytost.Reiki mi nabízí velkou lásku a vedení v radosti,přeměně a ve vnitřním míru.RADOST je ton kterým zníš a který najdeš,když následuješ své nitro s Reiki.Cesta reiki je hravá radost v životě přeměn vlásce stabilitou,s bezpečím a názoru života ze širší perspek

  Autor: Broněk
Vloženo: 26.10.2009 00:14:04  

Butuno, co na to napsat. Někdo má positivní, a někdo zase negativní zkušenost. Řiď se tím co si myslíš, že je správné a svými pocity. Postav se třeba k Reiki "Zdravým selkým rozumem". Nedej se zastrašovat.

  Autor: Butuna
Vloženo: 25.10.2009 19:03:35  

Ahoj, rada bych poprosila o Vas nazor.... Mam reiki 2 a po zasveceni se mi opravdu "otevrely oci", brala jsem REIKI za to nejlepsi, co mne mohlo potkat. Pak sem potkala kdysi blizkeho cloveka, ktery si pred par lety take prosel REIKI...Varoval mne, vypravel pribehy o "zlu", demonech a tvrdem boji,protoze nevede cesta zpatky (vsude se uvadi, ze zasveceni je proces nevratny). Nemam duvod mu neverit, ale nechci se reiki vzdat...Nemate nekdo podobnou zkusenost? Jiz par tydnu nepraktikuju, protoze misto "ciste energi" jsem mela husi kuzi a taky strach...Dekuju za nazor.

  Autor: Iveta3266
Vloženo: 23.3.2008 16:37:56  

Zdravím všechny lidičky, jsem zasvěcená do 2. stupně od počátku prosince, prožívám velký vývoj, nebylo to vždy jednoduché..izolace od lídí, zvuků, hodně slzí, sebeobviňování. Snažím pochopit samu sebe, je to fakt někdy síla a vnitřní boj. Posílám energii své matce, bojuje s rakovinou, srovnala jsem hodnoty a vím, že vše je jen na mě. S reiki pracuju téměř denně, někdy jsem taky líná, ale už bez ní být nemůžu. Reiki můžu rozhodně pouze doporučit.

  Autor: Lída
Vloženo: 29.2.2008 11:16:47  

Jsem zasvěcená do reiki 2. stupně, praktikuju denně a mám ty nejlepší zkušenosti. Reiki je jedna z cest, které Ti můžou opravdu "otevřít oči". Doteky na sobě i jiných jsou pro mne čistou meditací ...Těším se na každou další terapii, těším se na celou cestu k mistrovství, jsem šťastná, že smím být kanálem reiki...

  Autor: ivana
Vloženo: 26.1.2008 22:01:29  

Byla jsem zasvěcena u Milana Rykla a bylo to bezva!!!

  Autor: Adriane
Vloženo: 3.1.2008 21:33:37  

Dobrý denRáda bych se zeptala, zda byl někdo z vás zasvěcen u Milana Rykla? Pokud ano, kontaktujte mě prosím emailem. Měla bych pár dotazů. Děkuji

  Autor: Pavel
Vloženo: 8.10.2007 18:59:38  

Já jsem s reiki spokojen. Jsem reiki-pozitivní 14let. hodně mi už pomohla, sice ne vždy tak jak jsem chtěl, ale pomohla.Mějte se.

  Autor: Petr
Vloženo: 24.6.2007 22:12:48  

Nedá se říci, že je REIKI špatná. Obsahuje všechny složky a hlavně posiluje v člověku vše. Proto se někomu stane, že v něm posílí špatnosti, protože v tomto člověku špatno převažuje nad dobrem. Tomuto člověku to slouží k intenzivnějšímu a jednoduššímu nalezení vlastních chyb a rychlejšímu oprostění od nich. Jestli někdo hned určitou terapii odsoudí jako špatnou, je věc jeho a ne energie. Mimoto - voda také teče z pramene čistá, špiní ji zde na této planetě člověk . . .

  Autor: sluníčko
Vloženo: 26.12.2006 17:43:18  

Reiky není zrovna tou nejlepší cestou, zkuste si najít jinou. Není to pozitivní energie a věřím, že na to lidé brzy přijdou-spousta už to ví. Naslouchejte jen svému srdci, ne mistrovi.

  Autor: Marie
Vloženo: 18.9.2006 17:08:49  

pekna stranka!Tip: letschat.at

  Autor: Broněk
Vloženo: 10.9.2005 20:30:08  

Ahoj Pavle, děkuji vám za váš příspěvek. Mou původní vizí, bylo poskytnout zájemcům o Reiki i Reikistům přehled o Reiki mistrech v České republice. To, že je v něm zatím tak málo lidí je zapříčiněno Zákonem o ochraně osobních údajů. Bohužel na základě tohoto zákona nemohu do Seznamu přidat někoho bez jeho souhlasu.

  Autor: dr.Pavel Sedláček z Lokte
Vloženo: 10.9.2005 19:44:07  

Ahoj,udělat takovýto seznam byl dobrý nápad,škoda jen,že o něm ví málo lidí.Já jsem s reiki začí nal před více naž 20 lety a v seznamu jsem nenašel nikoho z těch původních učitelů. V roce 1988 jsem byl vysvěcen na učitele po revoluci přišla M.Hall po ní Nandano, Čapek, Vít a mnoho dalších... Určitě by bylo čemu se od nich učit. Bůh žehnej Vašemu dílu.

  Autor: Broněk
Vloženo: 25.1.2005 21:02:50  
Předmět: Kniha návštěv

Do knihy můžete psát vaše názory a připomínky k Reiki Seznamu.


linka
Místo pro vaši tématickou reklamu
linka


Reiki Seznam
 O Reiki Seznamu / novinky
 Charakteristika druhů Reiki
 Ankety
 Kniha návštěv
 Ikonka ke stažení
 Kontakt
 Tvorba webu / webmaster
 Provozovatel webu
 Bronislav Kozák
 Reiki mistr/učitel
 reiki@reiki-cz.com
 Mobil: 608 867 794
 Formuláře
 Reiki mistři - přidat odkaz
 Reiki mistři - opravit odkaz
 Reiki mistři - smazat odkaz
 Reiki kluby - přidat odkaz
 Reiki kluby - opravit odkaz
 Reiki kluby - smazat odkaz
 Přidat přednášku o Reiki
 URL odkaz - přidat
 URL odkaz - opravit
 URL odkaz - smazat
 Reklama
Místo pro vaši tématickou reklamu
 

 

Provoz Reiki Seznamu zahájen 11.11.2004    ©2004-2022 Bronislav Kozák - Reiki mistr/učitel    Můj nejbližší seminář 13.07.2024
Upozornění: Obsah této "Databáze Reiki mistrů" je poskytován pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, šíření či rozmnožování bez písemného souhlasu provozovatele je přísně zakázáno.
Tento web NEPOUŽÍVÁ žádné cookies. Používáme pouze session k zabezpečení funkčnosti stránek.
TOPlist